Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSTAVY TEDDY KRÁLÍKŮ

 

 

 


 

IV. Speciální výstava teddy králíků - 2013

Všem děkuji za účast, myslím, že jsme si to i přes počáteční nepřízeň počasí užili!

p1180013.jpg

vírt fučel a fučel, ale stan vydržel. :)

 

 


Jmenovitě bych ráda poděkovala:

př. Jahodovi za trpělivost a vstřícnost při posuzování i mimo ně. :) Lucii Petkovové, Zdeňce Neumannové, Lindě Krajské Libánské, Janě Prokešové za pomoc na place i mimo něj.
A velký dík patří i sponzorům ( 1. teddy obchod, Anbio, Blanka Filipiová) bez kterých bychom nemohli dávat vítězům tak krásné ceny!  A též ZO ČSCH Slaný!!!

Děkuji!!!

 

Od letošního roku byla zpřísněna pravidla - byla vyřazována zvířata, která měla špatnou barvu očí či tzv. klínky.

 

  Výherci v kategoriiích    
       
  Nejlepší králík výstavy BOB    
  jméno králíka jméno vystavovatele body
  SAM Z RÁJE HRUBÁ SVĚTLANA 95,5
       
  Baby samec ZTd    
  jméno králíka jméno vystavovatele body
1. PÉŤA TYNAJA PETKOVOVÁ LUCIE 94,5
2. AMARETTO OD BETTYNKY STEHNOVÁ LUCIE 93
3.  nevyhlášeno - nedostatečný počet bodů  
       
       
  Baby samice ZTd    
  jméno králíka jméno vystavovatele body
1. PAMPELIŠKA OWLERY NEUMANNOVÁ ZDEŇKA 95,5
2. BEÁTKA BLUE NEUMANNOVÁ ZDEŇKA 94,5
3.  ELISHA OD BECKY FILIPIOVÁ BLANKA 94
       
       
  Dospělý samec ZTd    
  jméno králíka jméno vystavovatele body
1. SAM Z RÁJE HRUBÁ SVĚTLANA 95,5
2. CLAUDIUS Z KOUZELNÉHO KOPCE STEHNOVÁ LUCIE 94,5
3.  JUPÍK Z DUHOVÉHO KOPCE KRAJSKÁ LIBÁNSKÁ LINDA 94
       
       
  Dospělá samice ZTd    
  jméno králíka jméno vystavovatele body
1. CILKA ZE SCARLET URBANOVÁ JIŘINA 95,5
2. EVELIN TYNAJA PETKOVOVÁ LUCIE 95
3.  FANY CONEJO ČERNÁ JANA 95
       
       
  Samec s teddy genem    
  jméno králíka jméno vystavovatele body
1. ROX Z RÁJE KRAJSKÁ LIBÁNSKÁ LINDA 95
2. JOLLY Z RÁJE KRAJSKÁ LIBÁNSKÁ LINDA 95
3.  nevyhlášeno - nedostatečný  počet bodů  
       
       
       
  ZBTd    
  jméno králíka jméno vystavovatele body
  ZYK RABBIT WORLD STEHNOVÁ LUCIE 95

 

p1180007.jpg

ceny pro vítěze. :)

 

sam-z-raje.jpg

SAM Z RÁJE - NEJLEPŠÍ KRÁLÍK VÝSTAVY (BOB)

 

pampeliska-1.jpg

Papmeliška  Owlery - nejlepší baby samice

 

 

dsc_0150.jpg

Péťa Tynaja - nejlepší baby samec

 

 

cilka.jpg

Cilka ze Scarlet - nejlepší dospělá samice

 

 

---------------------------------------------------------------------

 

 

vystava-elisha.jpg

Elisha od Becky

 

vystava-deny-z-rychnovska.jpg

Deny z Rychnovska

 

 

vystava-brigitka-blue.jpg

Brigitka Blue (siamská modrá)

 

 

vystava-snoopy.jpg

Snoopy z Šípkové růže

 

 

remy-z-owlery.jpg

Remy z Owlery

 

 

vystava-posuzovatel.jpg

př. Jahoda

 

 

vystava-posuzovani.jpg

 

 

 

 

  Výsledky - body, kartičky čekatele  
         
  ZTd - baby samec (3-7 měsíců)  
         
č. klece vystavovatel jméno králíka barva body
1. Černá Jana Andy z Vysočiny žlutá-černá 92,5
2. Petkovová Lucie Péťa Tynaja červená 94,5
3. Stehnová Lucie Amaretto od Bettynky durýnská-bílá 93
         
         
  ZTd - baby samice (3-7 měsíců)  
         
č. klece vystavovatel jméno králíka barva body
4. Černá Jana Aida z Vysočiny žlutá  94
5. Černá Jana Linda z Vysočiny japanovitá 94
6. Filipiová Blanka Elisha od Becky červená 94
7. Hrubá Světlana Cácorka z Duhového kopce modro-žlutá HK nebyla
8. Neumannová Zdeňka Beátka Blue modrá-bílá 94,5
9. Neumannová Zdeňka Brigitka Blue modrá-bílá 92,5
10. Neumannová Zdeňka Pampeliška Owlery modrá  95,5
11. Neumannová Zdeňka Ylonka Teddy Veselí černá VD mládě
12. Neumannová Zdeňka Yvetka Teddy Veselí durýnská VD mládě
13. Střelková Simona Moony z Palírny neúpl. holandská VD mládě
14. Urbanová Jiřina Katie z Mlčechvost tříbarevná, neúpl. HK výluka
         
         
  ZTd - dospělý samec (10 měsíců a více)  
         
č. klece vystavovatel jméno králíka barva body
15. Černá Jana Enrico Conejo holandská madagaskarová 93
16. Filipiová Blanka Míša z Duhového kopce žlutá neúpl. holandská 93
17. Glaubaufová Aneta Snoopy z Šípkové růže hototská bílá (kr. žlutá-černá) 93
18. Hrubá Světlana Sam z Ráje černá-bílá 95,5
19. Hrubá Světlana Oceanic z Palírny žlutá neúpl. holandská výluka
20. Krajská Libánská Linda Jupík z Duhového kopce holandská havanovitá 94
21. Krajská Libánská Linda Deny z Rychnovska červená 94
22. Neumannová Zdeňka Uragán z Palírny modrá 93
23. Stehnová Lucie Claudius z Kouzelného kopce havanovitá 94,5
24. Střelková Simona Remy z Owlery hototská bílá (kr. modrá) 90
25. Štrossová Veronika Izzy Tynaja havanovitá-bílopesíkatá nebyl
26. Urbanová Jiřina Skipy z Mlčechvost modrá výluka
         
         
  ZTd - dospělá samice (11 měsíců a více)  
         
č. klece vystavovatel jméno králíka barva prodej
27. Černá Jana Fany Conejo holandská černá 95
28. Glaubaufová Aneta Leontýnka z Šípkové růže hototská bílá (kr. žlutá-černá) nebyla
29. Jahodová Alena Babetka od Skalky hototská bílá (kr. havanovitá) nebyla
30. Petkovová Lucie Evelin Tynaja červená 95
31. Stehnová Lucie Kathy Teddy z Perly rhönská 93,5
32. Stehnová Lucie Blacky Teddy Angels holandská černá 93,5
33. Střelková Simona Gaja Tynaja bílá, černé zn. nebyla
34. Střelková Simona Belly z Duhového kopce holandská madagaskarová nebyla
35. Štrossová Veronika Marlenka z Duhového kopce havanovitá neúpl. holandská nebyla
36. Urbanová Jiřina Chlupinka z Mlčechvost japanovitá  94,5
37. Urbanová Jiřina Cilka ze Scarlet holandská žlutá 95,5
38. Urbanová Jiřina Malina Teddy ze Svinčic holandská modrá nebyla
         
         
  Zakrslý králík s teddy genem - samci   
         
č. klece vystavovatel jméno králíka barva prodej
39. Filipiová Blanka Amálek černá nebyl
40. Glaubaufová Aneta Idefix Z Šípkové růže černá 92,5
41. Krajská Libánská Linda Rox z Ráje bílý modrooký 95
42. Krajská Libánská Linda Jolly z Ráje bílý modrooký 95
         
         
  Zakrslý králík s teddy genem - samice   
         
č. klece vystavovatel jméno králíka barva prodej
43. Krajská Libánská Linda Ronja z Ráje holandská černá výluka
         
         
  ZBTd (Zakrslý teddy beran)  
         
         
č. klece vystavovatel jméno králíka barva prodej
NENÍ Zemanová Vendula Samuel Květ Šafránu černá-bílá nebyl
44. Stehnová Lucie Zyk RabbitWorld černá 95
         
         

Zakrslý beran s teddy genem
         
č. klece vystavovatel jméno králíka barva prodej
45. Filipiová Blanka Pabsi od Becky černá neklasifik.

 

Kartičky čekatele šampiona značeny u bodů modře

 

 

p1180016.jpg

Péťa Tynaja

 

 

další foto budu doplňovat.

 

 

 

pozvanka_slany_2013.jpg

 

 

Přihlášky a propozice ráda zašlu e-mailem na Vaše vyžádání !!!!! =)

 


 

3. SPECIÁLNÍ VÝSTAVA TEDDY KRÁLÍKŮ - SLANÝ

14.5.2011

 

 
Vážení vystavovatelé,
 
 
chci Vám velmi poděkovat za Vaši účat na výstavě teddy králíků!
 
      Věřím, že pro všechny z nás to byla nejen příjemná společenská událost, ale i báječná příležitost ponaučit se, zjistit jak si králíčci stojí v konkurenci, jak by případně chov měl dále směřovat a jak naopak ne...
 
     Jmenovitě bych ráda poděkovala těm, kteří se aktivně podíleli při realizaci výstavy, jsou to: vážní posuzovatelé pan Šíp a pan Jahoda, dále pak Iva Šmrnová, Radka Lešová, Klárka Žáková, Linda Krajská Libánská, Lucie Petkovová. Děkuji!
 
     Velký dík patří i ZO ČSCH Slaný a též spoznorům bez nichž by konání akce nebylo možné:
 

1. internetový obchod pro TEDDY – www.1teddy.cz

 

Oriflame studio Rudná - www.oriflame-studio.cz

Jitka Mejzlíková – ChS Králíci od lesa – (http://www.kralici-odlesa.websnadno.cz/)

Linda Krajská – Libánská – ChS  Ráj teddíků (http://www.rajteddiku.cz/)

Aneta Glaubaufová – ChS Z Šípkové růže (http//www.zsipkoveruze.estanky.cz)

Seno PAN MALINA

ASAN (podestýlka pro hlodavce

MAGNUM TAXI - přeprava zvířat

JR Farm 1. bioprodejna pro zvířata www.jrfarm.cz

 

Výsledky :

BOB  ZTd      Joko Amore Mio Teddy´s
(vystavovatel Kaplanová Veronika)
 joko-1.jpg
 
BOB zakrslý s teddy genem   Lišanda z Ráje
(vytavovatel Krajská Libánská Linda)
 
 
ZTd - BABY SAMEC (3 - 6 měsíců)
 
1. místo - UZLÍČEK z Duhového kopce - 95 bodů
                        (majitel Šebková Jaroslava)
 
2. místo - DONN Kájini teddíci - 94,5 bodu 
 
                       (majitel Kaplanová Veronika)
 donn.jpg
 
3. místo - DROOPY z Ráje - 94 bodů
                        (majitel Krajská Libánská Linda)
  
 
ZAKRSLÝ KR. S TEDDY GENEM -  SAMEC
(9 měsíců a více)
 
1. místo - IDEFIX Z Šípkové růže - 94 bodů
                       (majitel Glaubaufová Aneta)
 idefix.jpg
 
2. místo - SKIPPY z Ráje - 93,5 bodu 
                       (majitel Krajská Libánská Linda)
 
3. místo - JAMES z Drinopolu - 93 bodů
                        (majitel Šmrhová Iva)
 
 
ZAKRSLÝ KR. S TEDDY GENEM - SAMICE
(9 měsíců a více)
 
1. místo - NATTY z Kemetu - 94 bodů
                        (majitel Petkovová Lucie)
 
2. místo - ANÝZKA ze Zahrad - 93, 5 bodu
                       (majitel Lešová Radka)
 
3. místo - KARLA z Drinopolu - 93 bodu
                        (majitel Šmrhová Iva)
 
 
ZBTd
 
1. místo - LEE SURI od Šašlíka - 95 bodů
                       (majitel Holintová Bronislava)
 
2. místo - JONATAN Teddy od Mikeše - 94,5 bodu
                        (majitel Brejchová Petra)
 
3. místo - PÍRKO od Pampelišky - 94 bodů
                         (majitel Krajská Libánská Linda)
 
 
  ZTd - BABY SAMICE (3 - 6 měsíců)
 
1. místo - KEITHY z Vysočiny - 95 bodů
                       (majitel Bezděková Lenka)
 keithy-z-vysociny.jpg
 
2. místo - CELINE z Kraje snů - 95 bodů
                        (majitel Kaplanová Veronika)
 celline.jpg
 
3. místo - CHOCOLATE Tyjana - 95 bodů
                        (majitel Petkovová Lucie)
 
 
ZTd - MLADÝ SAMEC (7-11 měsíců)
 
1. místo - TADEÁŠEK z Náchodska - 94 bodů
                       (majitel Kaplanová Veronika)
 
2. místo - ASLAN Teddy z Litomyšle - 93 bodů
                       (majitel Piskačová Eva)
 aslan.jpg
3. místo - nevyhlášeno
 
 
ZTd - MLADÁ SAMICE (7-11 měsíců)
 
1. místo - LEONTÝNKA Z Šípkové růže - 94,5 bodu
(majitel Glaubaufová Aneta)
 leontynka.jpg
 
2. místo - HUGO Tyjana - 94 bodů
                        (majitel Neumannová Zdeňka)
 
3. místo - TESSI z Duhového kopce - 94 bodů
                        (majitel Trojanová Blanka)
 tessinka--trojanova-.jpg
 
ZTd - DOSPĚLÝ SAMEC (dokonč. 12 měsíců a více)
 
1. místo - JOKO Amore Mio Teddy´s - 95,5 bodu
                        (majitel Kaplanová Veronika)
 
2. místo - MONTY z Výsluní - 95 bodů
                        (majitel Piskačová Eva)
 
3. místo - CHANCE Z Šípkové růže - 93,5 bodu
                        (majitel Šebková Jaroslava)
 
 
ZTd - DOSPĚLÁ SAMICE (dokonč. 12 měsíců a více)
 
1. místo - IRISCH Queen - 94 bodů
                        (majitel Morgernsternová Jitka)
 irisch-queen.jpg
 
2. místo - BLUE STAR Ušáci - 94 bodů
                        (majitel Kaplanová Veronika)
 blue.jpg
3. místo - EVELIN Tyjana - 93,5 bodu
                       (majitel Petkovová Lucie)
 
 
ZAKSRLÝ KR. S TEDDY GENEM - MLADÝ SAMEC 
(3-8 měsíců)
 
1. místo - SIMON z Drinopolu - 94 bodů
                        (majitel Šmrhová Iva)
 
2. místo - DARWIN ze Zahrad - známka VD
                        (majitel Lešová Radka)
 
3. místo - nevyhlášeno
 
 
ZAKRSLÝ KR. S TEDDY GENEM - MLADÁ SAMICE
(3-8 měsíců)
 
1. místo - LIŠANDA  z Ráje - 94 bodů
                        (majitel Krajská Libánská Linda)

2. místo - PIŠKOTKA z Drinopolu - 93,5 bodu

                        (majitel Šmrhová Iva)
 

 

 

 

 
3. místo - ENY ze Zahrad - známka VD
                        (majitel Lešová Radka)

 

 


 

2. SPECIÁLNÍ VÝSTAVA VE SLANÉM 22.5.2010

Obrazek

 

 

Posuzoval: Jindřich ŠÍP

VÝSLEDKY: 

Nejlepší  jedinec výstavy:

Zakrslý s teddy genem -  James z Drinopolu  - červený -  nar. únor 2010 – 95,5 bodu (ch. + v. Iva Šmrhová)

ZTd

Nejlepší mladá samice (do 1 roku)

1. místo: Bella – červená – nar. červenec  2009 – 94 bodů (v. Iva Šmrhová)

2. místo: Odetka Conejo – modrobílá – nar. červenec 2009 – 94 bodů (ch. + v. Zýmová Jana)

3. místo: Daisy z Hrádku – durýnská – nar. listopad 2009 – 93,5 bodu (ch. + v. Morgensternová Jitka)

 

Nejlepší dospělá samice (1 rok +)

1. místo: Yasmine z Andromedy – červená japonská – nar. červen 2009 – 93,5 bodu (v. Bočková Blanka)

 

Nejlepší mladý samec (do 1 roku)

1. místo: Honzík z Drinopolu – žlutá – nar. leden 2010 – 94 bodů (ch. + v. Šmrhová Iva)

2. místo: Quaker Hostýnky Mountains – černá – nar. červen 2009 – 94 bodů (v. Sophová Anna)

3. místo: Chicco z Ráje – hototská bílá – nar. červenec 2009 – 93,5 bodu (ch. Krajská Libánská, v. Aneta Glaubaufová)

 

Nejlepší dospělý samec  (1 rok +)

1. místo: Helísek od Verči – japanovitá s bílou – nar. květen 2009 – 94,5 bodu (ch. + v. Kalná Veronika)

2. místo: Himallayo Rocco /import/ - siamská – nar. květen 2008 – 93,5 bodu (v. Zýmová Jana)

3. místo: Dencer von der Scholvener Rasselbande /import/- bílý modrooký - nar. duben 2009 – 93,5 bodu (v. Bočková Blanka)

ZAKRSLÝ S TEDDY GENEM

Nejlepší samec

1. místo: Harry Z Šípkové růže – strakáč – nar. únor/březen 2010 – 95 bodů (ch. + v. Aneta Glaubaufová)

2. místo: Skippy z Ráje – bílá modrooká – nar. leden 2010 – 94 bodů (ch. + v. Krajská Libánská Linda)

3. místo: Sam z Ráje – bílá modrooká – nar. leden 2010 – 94 bodů (ch. + v. Krajská Libánská Linda)

Nejlepší samice

1. místo: Jane z Drinopolu – červená – nar. únor 2010 – 94,5 bodu (ch. + v. Iva Šmrhová)

2. místo: Rozárka z Mistrovic – tm. japanovitá – nar. říjen 2007 – 94,5 bodu  (ch. Balášová, v. Aneta Glaubaufová)

3. místo: Sisi z Ráje – bílá modrooká – nar. leden 2010 – 94 bodů (ch. + v. Krajská Libánská Linda)

Nejlepší mládě

ZTd - Charlot od Verči – japanovitá s bílou – nar. březen  2010 – 95 bodů (ch. + v. Kalná Veronika)

 

Nejlepší  ZBTd

Iris Teddy od Mikeše – černobílá – nar. únor 2010 – 94,5 bodu (v. Brejchová Petra)

FOTOGALERIE:

Obrazek

Tou největší skupinou lidí jsme my, teddíkáři :)

Obrazek

 

Posuzování začalo. :)

 

 

 

Obrazek  

 

 

 

 

 

 

Obrazek

Pohled na poháry a ceny pro vítěze skupin.

 

 

Obrazek

Předávání cen se zhostila Jana Prokešová.

 

Cenu získává paní Kalná.

 

 

 

Obrazek

 

Jana Zýmová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

Bočková Blanka

 

 

 

  Jitka Morgensternová

ObrazekObrazekAnna SophováObrazek

 

 

Linda Krajská Libánská (vlevo)

Iva Šmrhová Obrazek

Brejchová PetraObrazek

Závěrečné slovo posuzovatele, pana Šípa.

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 Obrazek

Daisy z Hrádku

- 3. nejlepší mladá samice ZTd

 

 

 

Obrazek

Helísek od Verči - nejlepší dospělý samec

ObrazekObrazek

 

 

Obrazek

Himallayo Rocco

- 2. nejlepší dospělý samec ZTd

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

Chicco Z Ráje

- 3. nejlepší samec ZTd

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 Odetka Conejo

- 2. nejlepší mladá samice ZTd

Obrazek

 

Obrazek

Harry Z Šípkové růže

- 1. místo - zakrslý samec s teddy genem

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

Obrazek

 

 

Rozárka Z Mistrovic

- 2. nejlepší samice s teddy genem

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejlepší mládě

Charlot od Verči - 1. místo

Obrazek

Obrazek

2. místo (nevyhlášeno) - Picco Conejo

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------