Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Tzv. "VÁNOČNÍ KRÁLÍČKY" NEPRODÁVÁM.

Mým cílem není takový chov a distribuce "živých dárků".

 

 

  Prosím o důsledné pročtení podmínek prodeje!!!!!

zsipkoveruze@seznam.cz

 

mob.: 723 570 005

(na SMS nereaguji, děkuji za pochopení)

Zvířátka předávám osobně ve městě 

KLADNO (okr. Kladno

či na výstavě, které se zúčastním)

Vzhledem k nevyzpytatelnému chování některých lidí jsem se rozhodla, že od září r. 2016 předávám zvířata pouze před domem, neznámou osobu nebudu do svého bytu pouštět. Mé chovné králíky i odchovy můžete během celého roku pravidelně vidět na výstavách.  Děkuji za pochopení.  

 

V ojedinělých případech mohu králíčka zaslat dopravou  http://www.privez-zvire.cz/

 


PODMÍNKY PRODEJE ZVÍŘÁTEK:

1) Přijímám rezervace pouze na již narozené králíčky!
- nejlépe minimálně 4 týdny staré, a to prostřednictvím e-mailu (zsipkoveruze@seznam.cz), popřípadě telefonického rozhovoru, kde se dozvíte spoustu informací o narozených králíčcích i jejich rodičích. Domluvíme se na termínu odběru, který je nutné nejpozději 7 dní před ním potvrdit. Pokud tak nebude učiněno, králíček bude nabídnut dalším zájemcům.

 
2) S budoucími majiteli mých králíčků bych ráda nadále zůstávala v kontaktu!!! Ráda bych věděla jak se zvířátku v novém domově daří, vděčná budu za fotografie. A pokud se vyskytnou špatné zprávy i o těch bych ráda věděla, důležité je třeba i vědět jak dobře se srst králíčkům v dospělosti udržuje, jak jsou na tom s povahou, hygienou a zdravím celkově - velmi mně to pomůže v dalším chovu, a Vám, v případě, že budu moci, ráda poradím.3) Králíčky nabízím jen pro zodpovědným a informovaným zájemcům. (požaduji, aby zájemci měli základní znalosti o králících). Děkuji za pochopení


4) I když jsem se tomuto trendu velmi bránila, i mně se potvrdila neserióznost některých lidí, proto začínám i já vybírat pro závaznou rezervaci králíčka zálohu, a to ve výši 50 % dohodnuté ceny. Záloha bude vratná pouze v případě, že králíček u chovatele - zahyne nebo bude mít nečekané zdravotní komplikace, které si budou vyžadovat delší či trvalé léčení. 
Tento krok činím nerada, ale ukazuje se to v dnešní době bohužel jako nutnost...


5) Králíček z hobby chovu dostane buď základní výpis (jméno, plemeno, barva, rodiče, datum nar.) či výpis předků, králíček z novošlechtění, regeneračního křížení či vrh čistokrevných králíků uznaného plemene dostane rodokmen ČSCH vč. tetování. Všichni jedinci obdrží sáček s krmením na první dny v novém domově a soupis základních instrukcí "jak na to".  


6) Kupní smlouvu vydám ke králíčkovi (jen) na základě předchozí vyžádání. V ojedinělých případech si vyhrazuji právo sama novým majitelům navrhnout sepsání kupní smlouvy.


 

​O AKTUÁLNÍ NABÍDKU VOLNÝCH KRÁLÍČKŮ VOLEJTE ČI PIŠTE NA MAIL

 

 

 

 
Krásné králíčky také najdete u mé kamarádky
 http://teddiciodsvetlusky.webnode.cz/prodej-kralicku/
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Obrazek